esp escobas de mijo sorgo fabrica
slo ciroku proso metly tov�rne
fra mil sorgho balais usine
slo ciroku proso metly katal�gu
slo ciroku proso metly tov�rne kontakt
Web dizajn, logo dizajn

Továreň cirokových metiel Đurčiansky - rodinná tradícia vo výrobe ciroku a cirokových metiel

Továreň cirokových metiel Đurčiansky bola založená pred 20 rokmi v Selenči, R. Srbsko ako rodinná priemyselná spoločnosť. Dnes, po dvadsiatich rokoch skúseností vo výrobe metiel vyrábame viac než 10 základných modelov metiel, s možnosťou ľubovoľných zmien v závislosti od klientových prianí.

Zobraziť Sorghum Metly Factory Durciansky Srbsko, viac ako 50.000 kusov metiel mesačne, na väčšej mape.

Export cirokovej metly v rámci Európskej únie a Ruskej federácie

Naša metly sa vyznačujú svojou kvalitou a cenou od konkurentných spoločností z celého regiónu, čo potvrdzuje umiestnenie našich cirokových metiel v takmer všetkých krajinách Európskej únie. Od najbližšej hranice Európskej únie vzdialený sme 75 km. Naše cirokové metly možno nájsť v Španielsku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Rakúsku, v Českej republike, v Maďarsku, v Ukrajine a v Rusku. Sme jeden z popredných vývozcov cirokovej metly na Balkáne..

Sorghum Brooms

Výrobná kapacita továrne ciroku

Továreň cirokových metiel Đurčiansky je schopná vyrobiť 2500 kusov metiel denne, čiže minimálne 50 000 kusov mesačne. Pre výrobu našich metiel používame cirok dopestovaný na lokálnej vojvodinskej pôde, najlepší v Balkánskom regióne a jedným z troch najkvalitnejších vo svete.

Kontrola kvality ciroku a metiel

Celková produkcia a výroba cirokových metiel je prísne sledovaná našimi technologmi, spracúva sa iba cirok vysokej kvality, a sama výroba metiel je vrcholová. Každá metla prechádza cez ruky technických pracovníkov ktorí ju kontrolujú, takže kvalita hotového výrobku nemôže klesať. Naše cirokové metly sa vyrábajú priam manufaktúrne, preto je každá malé majstrovské dielo našich pracovníkov.

Ciroková metla - ekologický výrobok

Materiály pre výrobu cirokových metiel sú biologicky rozložiteľné a neznečisťujú životné prostredie, takže aj konečný výrobok je ekologicky šetrný. Cirokové metly našej konštrukcie môžu byť recyklované na drevenú rukoväť metly, z ktorej sa potom iba odmontuje kovový drôt a plástové viazacie pásky. Drevená rukoväť a cirokový vrch metly môže byť použitý ako kompost alebo biomasa, zatiaľ kým sa kovový drôt a plástové pásky môžu recyklovať v továrňach pre recykláciu.